Meie partnerid

Axis Communications AB on 1984. aastal Rootsis asutatud IT ettevõte, kes toodab professionaalseid IP põhiseid videovalve seadmeid. Ettevõte on IP põhiste süsteemide osas turu liider kogu maailmas ning üks suurimatest eestvedajatest analoogüsteemidelt üleminekul täisdigitaalsetele lahendustele. Axise tooted ja lahendused keskenduvad videolahendustele ja kaugjälgimisele ning põhinevad innovatiivsetel, avatud platvormiga tehnoloogiatel. Axise esindused asuvad rohkem kui 20. riigis üle maailma ja omab koostööpartnereid enam kui 70. riigis. Axis on noteeritud Põhjamaade OMX börsil.

Viking Security AS on Baltimaade suurim Axis toodete edasimüüja. Lisainfo saamiseks külastage nende tooteid tutvustavat veebilehte aadressil www.axis.com

Milestone System on maailma juhtiv IP videovalve kaamerate juhtimiseks mõeldud tarkvara arendaja. Milestone XProtect™ on võimas ja väga paljude võimalustega tarkvara, mida on samas lihtne kasutada ja mis on oma töökindlust juba ammu tõestanud. Avatud platvorm on parim omasuguste seas ja aitab ettevõtetel vähendad kulusid, optimiseerida protsesse, turvata inimesi ja vara ja mis kõige peamine, tõsta süsteemi kasutajatel oma toodete ja teenuste väärtust. Tarkvara loomisel on mõeldud võimalikult paljude kasutajate peale ja seetõttu toetab see ka võimalikult paljude riistvara tootjate toodangut, kelledest tuntuimad on : ACTi, Arecont, Axis, Bosch, D-Link, FLIR, Infinova, IQinVision, JVC, Lumenera, Mobotix, Panasonic, Pelco, Pixord, Sony, Samsung, Sanyo, Toshiba, VCS, Verint, Vivotek. Lisaks toetab API kasutajaliides ka integreerimist väliste programmide või andmesisenditega nagu Point Of Sale, Automatic Teller Machines, Access Control, Gates, Lighting, HVAC, Fire Alarms, Analytics, biometrics jne. Milestone’i lahendusi on tehtud üle maailma enam kui 50 000 erinevates tööstusektorites nagu jaekaubandus, haiglad, pangandus, tootmine, logistika, haridus, tervishoid, kommunaalteenused, kinnisvara, transport, avalik sektor ja sõjavägi. XProtect tarkvara on klientidele kättesaadav läbi sertifitseeritud edasimüüjate, kelle esindused asuvad enam kui 100 riigis. Tugev edasimüüjate võrgustik koos juhtivate riistvara tootjatega on Milestone’i edu nurgakivi.

Ettevõtte koduleht: www.milestonesys.com

Morse Watchmans võtmekapid moodustavad kvaliteetse metallkappide süsteemi, mille kappide arvu määrab võtmekohtade arv. Süsteem ei ole üles ehitatud arvuti baasil, vaid riistvaralise juhtploki baasil. Arvuti saab süsteemiga ühendada arvutivõrgu kaudu ja see võimaldab mugavamalt teostada võtmekapi programmeerimist, juhtimist ja sündmuste väljatrüki tegemist, kuid kõike seda saab teostada ka ilma arvutita võtmekapi sõrmistikult. Võtmekapi arvutiga ühendamisel küsitakse alati koodi, mis ei asu mitte arvutiprogrammis vaid võtmekapi mälus. Võtmekappi saab avada distantskaardiga (hoones juba kasutusel olevad uksekaardid) ja/või kasutaja personaalse koodiga, mis avab võtmekapi välisukse ja vabastab vajaliku võtme, näidates võtme asukoha valgussignaaliga. Kasutaja saab võtmekapi sõrmistikult teostada talle lubatud funktsioone – muuta oma koodi jms. Igale võtmele kinnitatakse külge võtmehoidja („võtmesaba“), mis sisaldab unikaalset koodi ja võimaldab kõikide võtmete kindla identifitseerimise. Võtmehoidja saab lihtsalt paigaldada ja eemaldada on seda võimalik ainult lõhkumise teel. Võtit võib tagastada suvalisse võtmekapi pessa. Võtme sisestamisel pessa fikseerub see kohe ja seda ei saa enam välja võtta ilma kasutaja personaalse koodi sisestamiseta. Võtmekapil on hädaolukorra jaoks spetsiaalne kõikide võtmete vabastamise funktsioon. Kõik võtmekapiga seotud tarkvara on eestikeelne.

Alates 2001. aastast on Viking Security AS Morse Watchmans KeyWatcher võtmekappide ametlik esindaja ja maaletooja Eestis. Samuti ainus edasimüüja Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Lisainfo saamiseks külastage nende tooteid tutvustavat veebilehte aadressil www.morsewatchmans.com