TASUB TEADA

Viking Security AS on asutatud 1993. aastal ja tähistab tänavu 25. tegevusaastat turvaturul. Ettevõtte kulub 100% Tallinna Kaubamaja Grupp AS-le, läbi mille kuulutakse Eesti suurimasse kontserni. Ettevõtte eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteediga turvateenuseid.

Viking Security AS on viimaste aastate edukaim turvaettevõte Eestis, mis väljendub ettevõtte kasvus, arengus, innovaatilistes lahendustes ja ka pidevas tuntuse suurenemises. Meie mehitatud valve objektide hulka kuuluvad hooned/asutused Tallinna kesklinnas, milleks on Kaubamaja, Postimaja, Välisministeerium jne. Lisaks Tallinnale oleme juhtiv turvafirma Tartu kesklinnas, kus valvame Tartu Kaubamaja, Tasku ja Kvartali Keskust. Mõistagi leiab meie mehi pea kõikjalt üle Eesti Selveri ja Coop´i kauplustest. Objekte on palju, mis tagab võimaluse teha tööd endale kõige sobivamal töökohal sõltumata piirkonnast.

TÖÖKIRJELDUS

Otsime turvatöötajaid Tartu, kus on võimalik valida mitme objekti vahel: Kaubamaja, Tasku, Kvartal, Selverid jne. Objektid on erinevad, mis annab võimaluse kombineerida aktiivsemat ja rahulikumat tööd – just nii nagu Sinule rohkem sobib! Töö on mõeldud kõigile – alates tudengitest, kes saavad töötada vastavalt sobivale koormusele kooli kõrvalt, ning lõpetades hakkajate pensionäridega, kellele meeldivad ka öövahetused. Peamisteks tööülesanneteks on objekti turvalisuste tagamine ja kaupade/vara eest hoolitsemine. Samuti pakub põnevust õigusrikkujate avastamine, kinnipidamine ning nende üle andmine. Töö sobib kõigile, kes on vähemalt 19.aastased ja kohtulikult karistamata!

MILLINE NÄEB VÄLJA SINU TÖÖPÄEV?

Ärkad hommikul hea tujuga, sööd kosutava hommikusöögi ja ootad huviga, mida uus päev Sulle tuua võib?!  Saabud töökohale õigeaegselt ja tervitad rõõmsameelselt kaastöötajaid.  Kontrollid objekti korrasolekut ja avad kaupluse. Mitmetel objektidel on sul võimalik enda tööaega ise kombineerida, kus saad teha ringkäike saalis, hoida silm peal kassades toimuval ning jalgu puhata kaamerapilti jälgides. Turvatöötaja ükski päev ei ole sama, kuna kohtuda võib väga paljude erinevate inimestega. Kindlasti teed palju koostööd videooperaatoritega, kelle teravad silmad on Sinule igati abiks. Lisaks huvitub Sinu tööst ja heaolust turvajuht, kelle poole võid vajadusel kogu aeg pöörduda. Tööpäevad on alati erinevad, kus vahel on tööd vähem ja teinekord rohkem. Inimestega suheldes oled alati viisakas ja abivalmis – oleme kindlad, et saad olla abiks nii lastele, kes ei leia suurtes kauplustes endi vanemaid või hoopis vanuritele, kes on unustanud enda koti kaupluse teise otsa. Tööpäeva iseloomustavad erinevad olukorrad, mis eeldavad teadmisi, oskuseid ja Sinu head inimlikku iseloomu. Sa ei ole lihtsalt turvatöötaja – oled Viking Security meeskonna liige, kes on igati oluline lüli esindamaks meie ettevõtet. Usume Sinusse ja kindlasti märkame seda, kui teed tublisti tööd!

MILLEKS LIITUDA?

 • Konkurentsivõimeline palk – kõik meie turvatöötajad teenivad Tartus turvaturu keskmisest kõrgemat brutotasu!

 • Suurepärane motivatsioonisüsteem – tasustame kõik ületunnid 1,5 kordselt ja riiklikud pühad topelt-tariifiga. Iga tabatud varguse eest maksame preemiat 20-50% varguse summast.

 • Paindlik töögraafik – meie töötajad saavad valida endale sobivad tööpäevad vastavalt koormusele. Võimaldame töötajatel käia koolis, puhkustel või olla koos lähedastega.

 • Ettevõtte ühisüritused – mitmeid aastaid korraldame me kaks suurüritust aastas, milleks on suvepäevad ja jõulupidu. Suvepäevad on aktiivsed, lõbusad ja sportlikud, kuhu on kutsutud ka sinu pere. Jõulupidu on glamuurikas, tantsuline, maitsva söögi ja joogiga kokkusaamine. Lisaks toimuvad mitmed motivatsiooniüritused, õnnitletakse tööjuubilare jne.

 • Ettevõttesisesed toetused ja soodustused – meie ettevõttega liitudes ootavad Sind mitmed toetused ja soodustused:

  • õnnetusjuhtumi kindlustus töötajale (ka väljaspool tööaega)
  • treeningute maksumuse osaline hüvitis
  • 10 eurone kinkekaart sünnipäeva puhul (juubel)
  • 50 eurone kinkekaart abiellumise puhul
  • 400 eurot lapse sünni puhul emale või isale
  • 500 eurot töötajale, kellel on neli või enam alla 16 aasta vanust last (üks kord aastas)
  • 500 eurot töötajale, kes kasvatab kuni 18 aasta vanust puudega last (üks kord aastas)
  • 160 eurot töötajale, kelle laps läheb esimesse klassi
  • 100 eurot töötajale, kelle laps lõpetab gümnaasiumi kuldmedaliga
  • 50 eurot töötajale, kelle laps lõpetab gümnaasiumi hõbedamedaliga

TEKKIS HUVI – VÕTA ÜHENDUST!

Meie turvajuht Tambet oskab vastata kõigile Sinu küsimustele, mis puudutavad turvatöötaja ametikohta Tartus.

 • Tambet Meier
 • Tel: (+372) 53 09 7711
 • E-mail: address hidden without JavaScript

Kindlasti võta temaga ühendust!

  Ees- ja Perekonnanimi (nõutav):

  E-post (nõutav):

  Telefon (nõutav):

  Lisa oma CV (nõutav):

  Lisainfo: