TASUB TEADA

Viking Security AS on asutatud 1993. aastal ja tähistab tänavu 25. tegevusaastat turvaturul. Ettevõtte kulub 100% Tallinna Kaubamaja Grupp AS-le läbi mille kuulutakse Eesti suurimasse kontserni. Ettevõtte eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteediga turvateenuseid.

Viking Security AS on viimaste aastate edukaim turvaettevõte Eestis, mis väljendub ettevõtte kasvus, arengus, innovaatilistes lahendustes ja ka pidevas tuntuse suuremises. Meie mehitatud valve objektide hulka kuuluvad hooned/asutused Tallinna kesklinnas, milleks on Kaubamaja, Postimaja, Välisministeerium jne. Lisaks Tallinnale oleme juhtiv turvafirma Tartu kesklinnas, kus valvame Tartu Kaubamaja, Tasku ja Kvartali Keskust. Mõistagi leiab meie mehi pea kõikjalt üle Eesti Selveri ja Coop´i kauplustest. Objekte on palju, mis tagab võimaluse teha tööd endale kõige sobivamal töökohal sõltumata piirkonnast.

TÖÖKIRJELDUS

Otsime turvasüsteemide tehnikuid Tallinna ja Tartu. Tehnikute tööpäevad on huvitavad ja mitmekülgsed, kus puutud kokku põnevate tööülesannetega, millest peamisteks  on nõrkvoolu- ja turvaseadmete hooldus ning paigaldus. Sinu käsutuses on uus ja korralik tehnika, mis on abiks silmapaistvate töötulemuste saavutamisel. “Töökohaks” on mitmed  objektid üle Eesti alustades näiteks väiksematest kaubanduskeskustest ja lõpetades suurte riigikaitsele suunatud rajatistega. Viking Security turvasüsteemide tehnikutel on tagatud pidev areng, mis viib edasi ettevõtet, kuid eelkõige Sind ennast! Suureks kauks tuleb varasem töökogemus samal erialal ja B-kategooria juhilubade olemasolu. Kui oled tõeline tehnikasõber, siis võta meiega kindlasti ühendust ja kuula, mis meil Sulle pakkuda on!

MILLINE NÄEB VÄLJA SINU TÖÖPÄEV?

Ärkad hommikul hea tujuga, sööd kosutava hommikusöögi ja oled valmis andma enda panuse turvalisemasse Eestisse!  Sinu töö on täpselt planeeritud ja tead varakult, mis tööülesanded Sind täna ees on ootamas. Igapäevane töö käib meeskonnas, kus olete üksteisele alati abiks nii nõu kui ka jõuga. Meeskonnatöö on tähis, kuid samuti hindame isikuomadusi, mis toetavad tööülesannete täitmist iseseisvalt. Sinu tööpäev toob alati midagi uut ja õpetliku, mida tulevastes tegemistes oskuslikult ära kasutada. Kõigil töötajatel on võimalik panustada valdkonda, mis Sind kõige rohkem paelub.  Viking Security preemiasüsteem hoiab Sind igati motiveerituna ja aitab meil olla parim turvalahenduste pakkuja Eestis!

MILLEKS LIITUDA?

 • Konkurentsivõimeline palk – meie turvasüsteemide tehnikud teenivad töötasu, mis hoiab neid tugevalt motiveerituna.
 • Suurepärane motivatsioonisüsteem– rahulolev töötaja tagab ka rahulolevad kliendid – hindame Sinu panust!
 • Tule tee karjääri – soovime, et kõik meie töötajad areneksid. Suurepärane võimalus näidata, milleks sa võimaline oled!
 • Ettevõtte ühisüritused – korraldame kaks suurüritust aastas, milleks on suvepäevad ja jõulupidu. Suvepäevad on aktiivsed, lõbusad ja sportlikud, kuhu on kutsutud ka sinu pere. Jõulupidu on glamuurikas, tantsuline, maitsva söögi ja joogiga kokkusaamine. Lisaks toimuvad mitmed motivatsiooniüritused, õnnitletakse tööjuubilare jne.

 • Ettevõttesisesed toetused ja soodustused – meie ettevõttega liitudes ootavad Sind mitmed toetused ja soodustused:

  • õnnetusjuhtumi kindlustus töötajale (ka väljaspool tööaega)
  • treeningute maksumuse osaline hüvitis
  • 10 eurone kinkekaart sünnipäeva puhul (juubel)
  • 50 eurone kinkekaart abiellumise puhul
  • 400 eurot lapse sünni puhul emale või isale
  • 500 eurot töötajale, kellel on neli või enam alla 16 aasta vanust last (üks kord aastas)
  • 500 eurot töötajale, kes kasvatab kuni 18 aasta vanust puudega last (üks kord aastas)
  • 160 eurot töötajale, kelle laps läheb esimesse klassi
  • 100 eurot töötajale, kelle laps lõpetab gümnaasiumi kuldmedaliga
  • 50 eurot töötajale, kelle laps lõpetab gümnaasiumi hõbedamedaliga

TEKKIS HUVI – VÕTA ÜHENDUST!

  Ees- ja Perekonnanimi (nõutav):

  E-post (nõutav):

  Telefon (nõutav):

  Lisa oma CV (ei ole kohustuslik):

  Lisainfo: