VALVEKESKUS

Esindusobjekti turvatöötaja

//Esindusobjekti turvatöötaja
Esindusobjekti turvatöötaja2018-10-30T18:05:52+00:00

Esindusobjekti turvatöötaja

Kalmer, esindusobjekti objektivanem, tööstaaž 4 aastat.
Kalmer, esindusobjekti objektivanem, tööstaaž 4 aastat.

Minu lugu

Kuna kodukandis ei olnud tööd kuskilt eriti leida, nägin internetis töökuulutust, kus otsitakse turvatöötajaid Tallinna. Peagi helistas turvajuht ja kutsus vestlusele. Nii mõtlesingi, et koliks Ida-Virumaalt Tallinnasse, et alustada tööd uues linnas. Tööle asusin 2013.aastal valvetöötajana Kaubamajas. Mõned kuud hiljem tegin turvatöötaja kutseõppe ja sain ametlikult turvatöötajaks.

Viking Security on hea koht tegemaks karjääri, kuna töötasu ja preemiasüsteem on palju parem, kui teistes turvafirmades. Lisaks on Viking Security`s head ja abivalmis ülemused, kes tulevad alati töötaja soovidele vastu. Kindlasti ei saa ka märkimata jätta Viking Security professionaalseid turvatöötajaid, kes teevad oma tööd alati hingega.

Töö sisuks on kaubanduskeskuse rentnike ja klientidega igapäevane suhtlemine. Samuti hoida ära valveobjektil õigusrikkumisi. Kes meist ei tahaks veeta vaba aega kaubanduskeskuses, kus on turvaline ja meeldiv keskkond? Ühtlasi kuulub töö juurde häiretele reageerimine, milleks on paanikanupu vajutused, valvesüsteemi ja ATS häired ning kõigi olukordade edukas lahendamine.