VALVEKESKUS

Kaubandusobjekti turvatöötaja

//Kaubandusobjekti turvatöötaja
Kaubandusobjekti turvatöötaja2018-10-30T18:05:52+00:00

Kaubandusobjekti turvatöötaja

Janar, kaubandusobjekti turvatöötaja, tööstaaž 7 aastat.
Janar, kaubandusobjekti turvatöötaja, tööstaaž 7 aastat.

Minu lugu

Tööle tulin esialgu Kaubamajja, kui nägin CV Onlines kuulutust, et otsitakse turvatöötajaid Kadaka Selverisse. Kuna Kadaka Selver oli veel remondi lõppjärgus, palus Kaubamaja turvajuht Aleksander mind esialgu appi Kaubamajja Osturallile. Asusin tööle valvetöötajana, läbisin mõne kuu möödudes turvatöötaja kutseõppe ja sain ametlikult turvatöötajaks. Aegade jooksul on proovitud ka vahetusevanema ametikohta Kadaka Selveris ja Järve Selveris.

Positiivne on, et alati kuulatakse ära soovid ja mured. Tüdimuse ja motivatsiooni puuduse korral saab alati vaheldust – tehes tööd teistel objektidel ja ka väljaspool Tallinna linnapiire. Samuti väga ühtne ja turvaline meeskond, kes püsinud praktiliselt muutumatuna juba 4 aastat. Mehed, kellele saab kindel olla ja seljatagune on alati kaitstud. Viking Security voolavus on madal ja töötajate motivatsioonisüsteem tõhus. Alati saab oma sissetulekut vajadusepõhiselt ise suunata.

Minu töö sisuks on kaitsta poe vara ja tagada klientide ning töötajate turvalisus, seejuures hoides ka enda tervist. Turvatöötaja ameti juures hoiab mind just töö mitmekülgsus ja teataval määral adrenaliin, mis on minu töö juures paratamatu. Kunagi ei tea, mis järgmine päev tuua võib. Tuleb suhelda erinevate inimestega ja vajadusel ka psühholoogiks kehastuda. Inimesi on erinevaid.