VALVEKESKUS

Turvajuht ja koolitaja

//Turvajuht ja koolitaja
Turvajuht ja koolitaja2018-10-30T18:05:52+00:00

Turvajuht ja koolitaja

Tambet, turvajuht ja koolitaja, tööstaaž 5 aastat
Tambet, turvajuht ja koolitaja, tööstaaž 5 aastat

Minu lugu

Uurisin 5 aastat tagasi töömaad sõbra käest, missugused on palgad ja inimesed. Ei möödunud poolt tundigi, kui turvajuht Dagmar helistas ja ütles mulle, et kuulis mu soovist tööle tulla. Sellest ajast saadik töötan Vikingis.

Kõik on läinud üsna kiirelt. 2013. aastal alustasin tööd Tartu Kaubamajas turvatöötajana, sama aasta lõpus jätkasin juba vahetusvanemana. Alates 2015. aasta maikuust sai minust Tasku Keskuse objektivanem. 2017. aasta juulis oli ettevõtte laienemise tõttu vaja veel ühte turvajuhti juurde, mind peeti sobivaks. Võtsin selle vastutusrikka ametikoha kõhklemata vastu, et end proovile panna ja jätkuvalt edasi arendada.

Ettevõtte juhid hoolivad ja seisavad oma töötajate eest. Karjäärivõimalused on palju suuremad, kui mujal turvaettevõtetes. Samuti on Lõuna-Eesti piirkonnas väga hooliv ja kokkuhoidev meeskond – nagu üks suur pere.

Minu tööks on turvateenuse osutamise juhtimine oma piirkonnas ja vahetu suhtlemine teenuse tellijatega. Olen toeks vahetusevanematele ja objektivanematele tõsisemate probleemide lahendamisel. Lisaks turvajuhi tööle