VALVEKESKUS

Viking Security tegi seda jälle!

//Viking Security tegi seda jälle!

Viking Security tegi seda jälle!

Eesti Turvaettevõtete Liidu korraldataval iga-aastasel Turvakonverentsil tunnustati turvavaldkonna parimaid. Taaskord tehti valik kolmes kategoorias:

  • Aasta Turvatöötaja
  • Aasta Turvatehnik
  • Aasta Turvalahendus

Viking Security on viimasel kolmel aastal olnud võidukas kõigis kolmes nimetatud kategoorias. Mäletavasti sai meie tubli Merilin pärjatud Aasta Turvatöötaja auhinnaga 2015.aastal. Aasta Turvatöötaja tunnustuse eesmärgiks on tõsta esile turvatöötaja kui ameti väärtust ja propageerida turvatöötaja kutset.  Merilin töötab tänaseks meie juures juba 11 aastat ja on jätkuvalt Kaubamaja üks säravamaid töötajaid.

2016.aastal jätkus Vikingite võidumarss Aasta Turvatehniku kategoorias, kus aasta parimaks osutus meie pikkaaegne kolleeg Avo, kes tänavu tähistab ettevõttes oma 15. tööjuubilari. Turvatehniku auhinna eesmärgiks on kinnistada turvatehniku kui ameti tunnustatust eriala spetsialistide seas ja propageerida turvatehniku kutset tööjõuturul.

2017.aastal  lisandus Viking Security võidukappi veel seni pälvimata tunnustus, kus parimaks valiti meie efektiivne turvalahendus. See tunnustuse teeninud kontseptsioon toob meie klientidele mitmekülgset kasu, vähendades turvakulusid ja kaubakadusid. Mõistagi muutis kirjeldatud turvalahendus ka turvatöötajate töö sisu, mis on nüüdseks palju liikuvam ja põnevam.

Tänavune Viking Security nominent Aasta Turvatehniku valimistel oli alati rõõmus Fredy. Temal jäi küll väga vähe puudu saamaks aasta parimaks, kuid meie silmis on tegu kuldaväärt töötajaga. Vaata siit mis mehega on tegu! Meie nominent Aasta Turvatöötaja auhinnale oli Aare, kes on Välisministeeriumi objektivanem. Vaata siit, mis mehega on tegu, kes teeb nõnda suurepärast tööd! Kahjuks jäi ka Aarel natukene puudu valituks osutumisest, kuid oleme kindlad, et mõlemad mehed on ja olid tunnustamist väärt! Igatahes Viking Security premeeris neid tublisid töötajaid ja oleme kindlad, et samad mehed on väärilised nominandid ka järgmise aasta konkursil.

Igal Viking Security töötajal on võimalus end tõestada juba täna, et järgmine aasta olla juba ise Vikingi parim – miks mitte ka kogu Eesti parim! Kas võiduring jätkub ja 2018. aastal teenib mõni meie töötaja Aasta Turvatöötaja tiitli? Või mõnes teises kategoorias? Ehk hoopis mitmes korraga? Seda kõike näeme juba aasta aja pärast.

By |2018-10-30T18:05:43+00:00juuni 13th, 2018|Uudised|Viking Security tegi seda jälle! kommenteerimine on välja lülitatud