Saada päring

Kontaktivorm

Ehitus

Pakume oma klientidele ehitusobjektide valveks paindlikke turvalahendusi, mis hõlmavad füüsilisi ja tehnilisi turvateenuseid ning häiretele reageerimist. Vastavalt ehitusprojekti käigus tekkinud muudatustele kohandame ka turvateenuseid. Pakume teenuseid alates väikestest ehitusplatsidest kuni suurte projektideni.

Ehitusobjektide valveks paigaldame vastavalt vajadusele valvesüsteemid, läbipääsusüsteemid või valvekaamerad.
Lisaks valvesüsteemidele kasutame infrapuna kaameraid ning analüütikat, mis võimaldavad koheselt tuvastada, kui keegi üritab ehitusalale pääseda.

Tegeleme nõrkvoolu lahenduste projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega ning vastava seadmestiku müügiga.
Nõrkvoolu lahendusteks liigituvad kümned erinevad tehnilised lahendused, millest levinumad on videosüsteemid, tulekahjusignalisatsioonisüsteemid, valve- ja läbipääsusüsteemid, helindussüsteemid ning arvuti- ja sidevõrgud.

Protsess

Koostöös leiame parima turvalahenduse.

1

Riskianalüüs ja info kogumine

Informatsioon on saadud kliendiga kohtumisest ja hanke kutse dokumendist. Esmane hinnang ja pakkumus.

2

Detailne pakkumine

Vajaduste detailsem määratlemine koostöös kliendiga. Parandatud pakkumise kokkuvõte ja esitlus.

3

Kinnitamine

Lõpliku turvalahenduse kinnitamine. Turvalahenduse teostamine ja elluviimine järgneb ülemineku perioodil.

4

Monitooring

Järjepidevate turvaalaste ettepanekute tegemine, turvalisuse monitooring.

Teenused, mida soovitame

Mehitatud valve

Valveobjektil oleva turvatöötaja eesmärk on ohuolukordade ennetamine ning vajadusel nende operatiivne lahendamine. Samuti täidab töötaja esindusfunktsiooni, olles abiks külastajatele ja personalile.

Kliendi peamine kontaktisik on laialdaste kogemustega turvajuht, kes lisaks turvateenuse otsesele korraldamisele on kliendile abiks ka muude turvalisusega seotud küsimuste lahendamisel.

Tehniline valve pilditoega

Juhtmevaba valvelahendus. Teenus on mõeldud ajutist valvet vajavatele ja elektrivarustuseta ehitusobjektidele, aladele või liikuvatele tehnikaparkidele.

Valve toimub tehniliste seadmete abil, millel on pikk aku eluiga, kiire ja lihtne paigaldus, minimaalselt valehäireid. Sellised seadmed on kuluefektiivsed ja loodud vastu pidama erinevates ilmastikutingimustes. Seadmed on juhitavad nutiseadmest rakenduse kaudu. Häiresignaali saabumisel Viking Security juhtimiskeskusesse kontrollitakse valveobjektilt edastatud pilti ning saadetakse objektile lähim patrullekipaaž, kes selgitab välja häire põhjuse ja vajadusel võtab objekti enda valve alla. Juhtunust informeeritakse valveobjekti kontaktisikuid ning ohuolukorras ka politseid ja Päästeametit.

Autopatrullteenus

Autopatrullekipaažide korrapärased kontrollreidid valvatavale objektile. Kontrollreid ja valvatava objekti olukord fikseeritakse aktis.

Nõrkvoolu lahendused

Projekteerimine, paigaldamine ja hooldus. Nõrkvoolu lahendusteks liigituvad kümned erinevad tehnilised lahendused, millest levinumad on videosüsteemid, tulekahjusignalisatsioonisüsteemid, valve- ja läbipääsusüsteemid, helindussüsteemid ning arvuti- ja sidevõrgud.

Võta ühendust

Jäta meile oma kontaktid, et saaksime ühendust võtta ja leida Sinu vajadustele vastava turvalahenduse.

Suhtle võtmeisikuga

Küsi pakkumist või lisainformatsiooni.

Nõustame ja aitame meeleldi kõigis turvaalastes küsimustes.

Saada sõnum

Kontaktivorm