Saada päring

Kontaktivorm

Kuidas Viking Security koduvalve lahendus töötab?

Viking Security koduvalve teenus koosneb kõige kaasaegsema tehnoloogiaga varustatud ja usaldusväärsetest valvesüsteemi seadmetest ning professionaalsest valveteenusest koos kiire reageerimisvõimekusega patrullekipaažidega.

Valveseadmed ja häiresüsteem

Kõik Viking Security koduvalve lahenduse valveseadmed on juhtmevabad ja töötavad patareiga, mille eluiga on kuni 6 aastat. Kui Sinu koju paigaldatakse valvesüsteemi andurid, ei pea vedama ühtegi juhet. Paigaldusprotsess on kiire ja lihtne!

Kõik teated andurite töökorrast, patarei laetusest ja häiretest saad rakenduse Ajax kaudu, mis töötab iOS-i ja Androidi seadmetes. Viking Security koduvalve süsteemi keskseadmes võimaldab andmesidet SIM-kaart ja võimalusel ühendatakse keskseade ka kodusesse internetivõrku. Kui Viking Security koduvalve süsteemi andurid tuvastavad sissetungimise, veelekke või tuleohu, siis saadab valvesüsteem teavituse nii Sinu mobiilile kui ka Viking Security teenindus- ja juhtimiskeskusesse.

Juhtimiskeskus ja patrullekipaaž

Viking Security teenindus-ja juhtimiskeskus võtab Sinuga ühendust, et saada ohust ja olukorrast täpsem ülevaade.

Kui esimene kontaktisik ei vasta, helistab Viking Security teenindus-ja juhtimiskeskus järgmisele. Kui soovid, et Viking Security teenindus-ja juhtimiskeskus saadaks abi või kui 3 minuti jooksul pärast häiret ei õnnestu ühtegi kontaktisikut telefoni teel kätte saada, läheb Viking Security patrullekipaaž Sinu kodu kontrollima. Vajadusel informeerib Viking Security patrullekipaaž ka päästeametit.

Terviklik häiresüsteem

AJAX – innovaatiline valve- ja targa kodu lahendus

Kõigi valvesüsteemi andurite töökorda ning häireid kontrollib valvesüsteemi keskseade. Keskseade ja andurid suhtlevad omavahel uue põlvkonna vahelesegamatu ja häkkimatu andmesidetehnoloogia abil. Kui kurjategijad siiski püüavad andmesidet segada, saadetakse häiresignaal Sulle rakenduse kaudu ning Viking Security teenindus-ja juhtimiskeskusesse. Valvesüsteemi keskseadme kogutud info saadetakse pilveserverisse, mis omakorda suhtleb Ajax rakendusega. See võimaldab Sul saada Viking Security koduvalve süsteemilt teavitusi kustahes parasjagu viibid internetiühendusega mobiili või arvuti abil. Valvesüsteemi valvestamist või valve mahavõtmist saab juhtida Ajax rakenduse kaudu. Veel saab rakendusest näha andurite häireid, rikkeid ja patareide laetusastet. Loe lähemalt koduvalve lahenduse kohta siit.

Kui palju Viking Security koduvalve lahendus maksab?

Alloleva kalkulaatori abil saad arvutada ligikaudse koduvalve teenuse kuutasu enda kodule. Kui soovid, et saadaksime Sulle hinnapakkumise, täida päringuvorm.

Kuhu soovid koduvalvet paigaldada?

Mitu tuba sul on?

Mitu korrust Su majal on?

Viking Security koduvalve kombineeritud valveteenus koos valvesüsteemi tehnika rendiga

kuus

Lisandub ühekordne liitumistasu alates 55 €. Hind sõltub seadmete kogusest ja paigalduse teostamise piirkonnast.

Sinule sobivas valveteenuse paketis sisalduvad seadmed:

Viking Security koduvalve kombineeritud valveteenus koos valvesüsteemi tehnika rendiga

kuus

Kui soovid saada koduvalvele pakkumist, saada meile oma kontaktid

Meie spetsialist võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Kalkulaator

Pakume tehnilist valveteenust üle Eesti. Patrullekipaazi reageerimist häiresignaalidele pakume esmalt Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Ülejäänud piirkondades lepitakse müügiesindajaga eraldi kokku.

See väli on kohustuslik
Alusta uuesti

Kui sobivat valikut ei ole pakutud, siis võta meiega ühendust.

Tutvu võimalustega

Vaata, kuidas koduvalve lahendused tagavad sinu kodu turvalisuse ja pakuvad südamerahu.

Ajax koduvalve lahendus

Tutvu lähemalt Ajax tervikliku häiresüsteemi võimalustega tootja kodulehel.

Vaata siit