Saada päring

Kontaktivorm

Rahavedu

Teostame turvalist rahavedu ja väärisesemete transporti Eesti riigi piires kaasaegsete turvalahendustega varustatud uute soomusautode ning turvakohvritega komplekteeritud rahaveoautodega. Kõik meie poolt teostatud sularaha ja väärtuste transport on kindlustatud vastavalt nõutavatele standarditele.

Meie peamisteks klientideks on suured ja tuntud ettevõtted nagu Swedbank, Selver, Kaubamaja, Euronics, Coop jne.

Rahaveovõrgustikuga on kaetud kogu Eesti – Tallinnast Võruni ja Saaremaalt Narvani – ning tööd tehakse ööpäev läbi.

Sularahavedu kliendilt panka

Rahaveose kliendipunkt asub Eesti riigi piires ning rahaveose sihtpunkt on kliendi konto Eesti Vabariigis tegutsevas kommertspangas. Sularahaveo teenust osutatakse eelnevalt kokkulepitud graafikute alusel kõikidel nädalapäevadel, k.a. riigipühadel.
Rahaveoteenus sisaldab saadetava rahasumma ülelugemist ja kontrolli rahatöötluskeskuses ning raha ülekandmist kliendi pangakontole vastavalt lepingus sätestatud ajaks.

Sularahavedu pangast kliendile

Sularahaveose lähtekoht on kliendi konto Eesti Vabariigis tegutsevas kommertspangas. Rahaveose sihtpunktiks on tellimuses määratud kliendipunkt Eesti riigi piires.
Sularahaveo teenust osutatakse kliendi tellimuse alusel vastavalt lepingus sätestatud tingimustele.

Väärtasjade vedu

Väärtasjade transpordi objektideks võivad olla sularaha, väärisesemed ja -metallid, dokumendid, andmekandjad, kunstiteosed ning muud kõrget väärtust ja riski omavad esemed. Veo lähte- ja sihtpunktid võivad olla nii Eesti Vabariigi piires kui ka välismaal, kuhu saame pakkuda turvalist lennu-, laeva või maanteetransporti.
Väärtasjade veoteenust osutatakse kliendi tellimuse alusel vastavalt lepingus sätestatud tingimustele.

Relvastatud saateteenus

Relvastatud inkassaatorid ühe või mitme autoga saadavad kliendi saadetist Eesti vabariigi piires.

Uudised

Tööpakkumised

Turvalahendused jaekaubandusele

Viking Security osutab turvateenuseid jaemüügi klientidele, mille hulka kuuluvad väiksemad kauplused, supermarketid, kaupluseketid, kaubanduskeskused kui ka nende hoonete kinnisvaraomanikud. Ühendades oma teadmised uusimate tehnoloogiatega, anname oma klientidele reaalaajas kontrolli kogu nende äritegevuse üle.

Loe edasi

Turvalahendused büroodele ja kontorihoonetele

Viking Security pakub kvaliteetseid terviklahendusi kinnisvara turvalisuse eest hoolitsemisel ja haldamisel alates turvasüsteemidest, nende hooldustest, monitooringust ja häirele reageerimisest kuni tulekaitse koolituste ja kontrollini. Samuti näiteks parkimise korraldamine, läbipääsu kontroll, videovalve.

Loe edasi

Hotellid, spaad ja majutusasutused

Iga kvaliteetse klienditeeninduse kogemuse algus algab heast turvalisusest. Hotellid osutavad terviklikku teenust külalistele. Hea teenindusega peab kaasnema põhjalik turvalisus. Külaliste turvalisus on hotelli edu lahutamatu osa, sest puudulik turvakontseptsioon võib tekitada külalistele hulgaliselt riske ja kahjustada hotelli mainet.

Loe edasi

Tööstus ja logistika

Tööstusobjektide turvalisuse tagamiseks on tähtis välja töötada kompleksne ja usaldusväärne turvalahendus turvariskide maandamiseks, varguste jm kahjude vähendamiseks, töötajate koostöö maksimeerimiseks ja kasumlikkuse säilitamiseks.

Loe edasi

Väkestest ehitusplatsidest suurte objektideni

Pakume oma klientidele ehitusobjektide valveks paindlikke turvalahendusi, mis hõlmavad füüsilisi ja tehnilisi turvateenuseid ning häiretele reageerimist.
Vastavalt ehitusprojekti käigus tekkinud muudatustele kohandame ka turvateenuseid.
Pakume teenuseid alates väikestest ehitusplatsidest kuni suurte projektideni.

Loe edasi

AX PRO juhtmevaba ärivalve

Teie ettevõttele pakutav lahendus koosneb õiges mõõdus tehnoloogia ja inimese poolt osutatud teenuste kombinatsioonist, mille puhul on Teie jaoks võtmetähtsusega lihtsus ja läbipaistvus.
Meie turvalahendused on paindlikud, saades lihtsalt areneda koos Teie ettevõtte ärivajadustega – AX PRO terviklik kõrgtehnoloogiline tehnilise valve lahendus.

Loe edasi

Kodu on Sinu kindlus!

Viking Security ei paku lihtsalt valveteenuseid. Meie AX PRO koduvalve lahendus on terviklik süsteem, mis ühendab valve, video, targa kodu lahenduse ja terviseriski lahenduse eakatele.
Kahjuks juhtub enamik õnnetusi siis, kui meid kodus ei ole, või hoopis magusatel öötundidel.
Kes valvab siis, kui Sa perega soojal maal puhkust naudid, sõpradega sünnipäeva tähistad või matkarajal jalutad? Luba, et meie valvame Sinu kodu, oleme Sinu jaoks alati olemas ja kõike seda mõistliku hinna eest!

Loe edasi