Saada päring

Kontaktivorm

Tagasiside on meile oluline!

Märtsis toimusid Tallinnas maailma suurimad taliujumise meistrivõistlused ja Viking Security ostutas seal turvateenust ning meditsiiniabi.

Kohapeal teenuse pakkumine on väga oluline, sel korral päästsime ühe osaleja elu. Vanem mees kukkus basseinist väljudes kokku, meie esmaabiandjad elustasid teda, kasutades AED aparaati. Elustatud mehe seisund on nüüdseks stabiilne ja edasine prognoos igati hea.

Meedikud, kes esmaabi andsid olid Viking Security koolitus- ja kvaliteedijuht Andrei Ool, kes ühtlasi töötab ka Tartu Kiirabis ning Võru Kiirabi õde-brigaadijuht Kristel Otstavel. Suur tänu teile!

Samuti täname korraldajaid suurepärase koostöö eest ja sündmuskohale appi tulnud Tallinna Kiirabi töötajaid!

Saime korraldajalt tagasisidet ja rõõm on seda ka teiega jagada:

“Lugupeetud Viking Security meeskond. Soovin teid südamest tänada suurepärase panuse eest Taliujumise Maailmameistrivõistluste ajal, mis toimusid hiljuti Admiraliteedi basseinis. Teie meeskonna professionaalne töö aitas tagada meie ürituse sujuva kulgemise ning osalejate ohutuse. Teie turvameeskond oli ürituse ajal silmapaistvalt efektiivne ja usaldusväärne. Oli selge, et teie kohalolek ja valvsus meie võistlusala juures olid olulised, et tagada kõigi osalejate ja külastajate turvalisus ning et basseiniala oleks turvaline ja ligipääs piiratud vaid võistlejatele vastavalt nende stardiaegadele.

Samuti tahaksin väljendada siirast tänu meedikutele, kes tegid suurepärast tööd meditsiinilise järelevalve ja osutatud abi osas. Nende pühendumus ja professionaalsus olid hindamatud. Teie meedikutel oli kontrollida umbkaudu 170. inimese vererõhku, kes soovisid minna 450m starti, mis on väga suur arv. Kokku käis läbi 1500 inimest pluss pealt vaatajad, Vikingi kohal olek oli nii oluline meile. Kokkuvõttes oli meie koostöö Viking Security meeskonnaga suurepärane ning teie panus aitas kaasa sellele, et taliujumise MM oli edukas ja meeldejääv üritus. Suur tänu teile veelkord!“

Kathleen Hüber
Iceswim Festival, Taliujumise Maailmameistrivõistluste kaaskorraldaja