VALVEKESKUS

Ettevõttest

/Ettevõttest
Ettevõttest2019-01-07T12:16:31+00:00

VIKING SECURITYST

Viking Security AS on asutatud 1993. aastal. Ettevõte kuulub 100% Tallinna Kaubamaja Grupp AS-le, olles seeläbi noteeritud Tallinna börsil. Läbi suuromaniku NG Investeeringute kuulub ettevõte ühte suuremasse Eesti kapitalil põhinevasse kontserni. Kõik meie töötajad ja koostööpartnerid on kohustatud tegutsema vastavalt Kaubamaja Grupp AS Hea Äritava juhendile. Eestikeelse Tallinna Kaubamaja Grupp AS Hea Äritavaga leiad  SIIT ja inglisekeelse SIIT.

Viking Security AS tegutseb eesmärgiga pakkuda kõrge kvaliteedi ja hea hinnatasemega turvateenuseid. Ettevõttes töötab professionaalne meeskond, mis koosneb rohkem kui 300 inimesest. Oleme loonud oma töötajatele hästi toimiva motivatsioonisüsteemi, maksame turvasektori keskmisest kõrgemaid palkasid ning hoiame ja toetame oma inimesi, mis tagab selle, et meil töötavad turvasektori parimad. Lisaks pöörame suurt tähelepanu töötajate arengule ja koolitamisele. Viking Security vastab ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standarditele omades kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaate.

Teeme koostööd ja omame pikaajalisi häid suhteid erinevate politseiasutustega panustades iga töötajaga turvalisemasse Eestisse. Oleme iga-aastaselt tunnustatud Siseministeeriumi poolt tänukirjaga.

Meie väärtused

Inimesed on alati tähtsamad kui vara. Me teame, et maailm on väga kirju ning et kõik teevad vahel vigu. Seepärast proovime jääda alati inimlikuks. Olenemata olukorrast.

Turvatunne on tähtis. Me seisame õige asja eest ja see teadmine annab meile enneolematu jõu ja uhkustunde oma töö üle. Ükskõik kui keeruline olukord ka tundub, oleme alati valmis seda lahendama kõhklusteta.