Saada päring

Kontaktivorm

Mehitatud valve

Mehitatud valve teenuse puhul on valveobjektil oleva turvatöötaja eesmärk ohuolukordade ennetamine ning vajadusel nende operatiivne lahendamine. Samuti täidab töötaja esindusfunktsiooni, olles abiks külastajatele ja personalile. Kliendi peamine kontaktisik on laialdaste kogemustega turvajuht, kes lisaks turvateenuse otsesele korraldamisele on kliendile abiks ka muude turvalisusega seotud küsimuste lahendamisel.

Pakume mehitatud valve teenust:

  • Kaubandus, sh aktiiv-videovalve distantsilt
    Viking Security´l on pikaaegne kogemus kaubandusturvalisuse tagamisel. Kaubakadude vähendamiseks on võimalik teenust kombineerida – turvatöötaja on kohapeal ja teda toetab distantsilt videovalvekeskus kassavalvega.
  • Tööstus ja logistika
    Turvatöötaja roll on läbipääsurežiimi rakendamine ning valveobjekti puutumatuse ja ohutuse tagamine, et kliendi äriprotsessi ei mõjutaks kõrvalised tegurid. Turvaettevõtte töötaja on abiks ka õnnetusjuhtumite korral, näiteks evakuatsioonil või esmaabi andmisel.
  • Ehitusvalve
    Ehitusjärgus hoone või territoorium on alati haavatav, kuna füüsiline kaitse ja valvesüsteem puuduvad või ei ole veel täielikult paigaldatud. Turvatöötaja aitab vältida õigusrikkumisi ning vajadusel on tagatud rikkuja kiire kinnipidamine.

Administraator-turvatöötaja

Viking Security administraator-turvatöötaja on esindusliku välimusega ja suhtlemisel ülimalt korrektne. Töötaja tagab nii külastajatele kui ka personalile asjatundliku abi, olles valveobjekti n-ö visiitkaart. Administraator-turvatöötaja assisteerib teenuse tellijat ka erinevate jooksvate haldusprobleemide lahendamisel.

Ürituste turvalisus

Turvateenused, esmaabi osutamine ja vetelpääste. Võtame soovi korral kliendi üritusel enda kanda kõik, mis on seotud turvalisusega. Ürituse planeerimine algab turvaplaani koostamisest, millega meie eksperdid saavad abiks olla. Ürituse turvameeskonna juhib kogenud turvajuht. Vajadusel kaasatakse meeskonda professionaalsed liiklusreguleerijad, esmaabiandjad ja vetelpäästjad.

Isikukaitse

Eriväljaõppega turvatöötajad tagavad delikaatselt kliendi turvalisuse, jäädes saatmisel võimalikult märkamatuks. Vastavalt kliendi soovile, toimub saatmine jalgsi või sõidukiga (security driver). Sõltuvalt kliendi soovist ja vastavalt ohutasemest on võimalik tagada ka tulirelvastatud turvatöötaja.

Turva- ja ohutuskoolitused

Pakume laias valikus turvalisusega seotud koolitusi. Osad neist on standardse sisuga – see tähendab, et ülesehitus tuleneb seadusest. Paljusid koolitusi (täpset sisu ja kestust) on võimalik aga kujundada vastavalt kliendi soovile.

Viking Security AS-le on haridus- ja teadusministri 7.05.2015 käskkirjaga nr 180 väljastatud tegevusluba turvatöötaja õppe korraldamiseks.

Enne koolitusele registreerimist palume tutvuda ka Viking Security AS täienduskoolitusasutuse tegevuse alustega.

Ajutine mehitatud valve

Lühiajaline mehitatud valveteenuse osutamine valveobjektil. Võtame soovi korral kliendi üritusel enda kanda kõik, mis on seotud turvalisusega.

Autopatrullteenus

Autopatrullekipaažide korrapärased kontrollreidid valvatavale objektile. Kontrollreid ja valvatava objekti olukord fikseeritakse aktis.

Kuidas saame aidata?

Kui palju turvateenus/mehitatud valve maksab?

Mehitatud turvateenuse hind sõltub valveobjekti eripärast, turvatöötajatele ette nähtud ülesannetest, turvatöötajate arvust objektil ja muudest kaasuvatest kuludest ning lepingu kestusest.

Mis väljaõpe turvatöötajatel on?

Turvatöötajate baasväljaõpe koosneb 16-tunnisest esmaaõppest, vähemalt 50-tunnisest põhiõppest (kutseõpe) ning iga-aastasest 16-tunnisest täienduskoolitusest. Sõltuvalt turvatöötaja rollist, tagab tööandja täiendavat eriväljaõpet.

Missugust erivarustust turvatöötaja kannab?

Turvatöötaja varustus sõltub kliendi soovist ja valveobjekti ohutasemest. Turvatöötajal on õigus kasutada gaasipihustit (nt pipragaasi) ja erivahendina käeraudu. Vastava loaga turvatöötaja võib kanda ka tulirelva, sel juhul kaasneb isikukaitsevahendina ka kuulivest.

Kas turvatöötajat on võimalik tellida ka väikses ja muutuvas mahus?

Jah, pakume ka ajutist mehitatud valvet. Võtke julgelt meiega ühendust ja leiame Teile sobiva lahenduse.

Kas teilt on võimalik tellida ka relvastatud turvatöötajat?

Jah, Viking Security´l on ka tulirelva kandmise õigusega turvatöötajad, kes on saanud eriväljaõppe keeruliste olukordade lahendamiseks.

Uudised

Tööpakkumised

Turvalahendused jaekaubandusele

Viking Security osutab turvateenuseid jaemüügi klientidele, mille hulka kuuluvad väiksemad kauplused, supermarketid, kaupluseketid, kaubanduskeskused kui ka nende hoonete kinnisvaraomanikud. Ühendades oma teadmised uusimate tehnoloogiatega, anname oma klientidele reaalaajas kontrolli kogu nende äritegevuse üle.

Loe edasi

Turvalahendused büroodele ja kontorihoonetele

Viking Security pakub kvaliteetseid terviklahendusi kinnisvara turvalisuse eest hoolitsemisel ja haldamisel alates turvasüsteemidest, nende hooldustest, monitooringust ja häirele reageerimisest kuni tulekaitse koolituste ja kontrollini. Samuti näiteks parkimise korraldamine, läbipääsu kontroll, videovalve.

Loe edasi

Hotellid, spaad ja majutusasutused

Iga kvaliteetse klienditeeninduse kogemuse algus algab heast turvalisusest. Hotellid osutavad terviklikku teenust külalistele. Hea teenindusega peab kaasnema põhjalik turvalisus. Külaliste turvalisus on hotelli edu lahutamatu osa, sest puudulik turvakontseptsioon võib tekitada külalistele hulgaliselt riske ja kahjustada hotelli mainet.

Loe edasi

Tööstus ja logistika

Tööstusobjektide turvalisuse tagamiseks on tähtis välja töötada kompleksne ja usaldusväärne turvalahendus turvariskide maandamiseks, varguste jm kahjude vähendamiseks, töötajate koostöö maksimeerimiseks ja kasumlikkuse säilitamiseks.

Loe edasi

Väkestest ehitusplatsidest suurte objektideni

Pakume oma klientidele ehitusobjektide valveks paindlikke turvalahendusi, mis hõlmavad füüsilisi ja tehnilisi turvateenuseid ning häiretele reageerimist.
Vastavalt ehitusprojekti käigus tekkinud muudatustele kohandame ka turvateenuseid.
Pakume teenuseid alates väikestest ehitusplatsidest kuni suurte projektideni.

Loe edasi

AX PRO juhtmevaba ärivalve

Teie ettevõttele pakutav lahendus koosneb õiges mõõdus tehnoloogia ja inimese poolt osutatud teenuste kombinatsioonist, mille puhul on Teie jaoks võtmetähtsusega lihtsus ja läbipaistvus.
Meie turvalahendused on paindlikud, saades lihtsalt areneda koos Teie ettevõtte ärivajadustega – AX PRO terviklik kõrgtehnoloogiline tehnilise valve lahendus.

Loe edasi

Kodu on Sinu kindlus!

Viking Security ei paku lihtsalt valveteenuseid. Meie AX PRO koduvalve lahendus on terviklik süsteem, mis ühendab valve, video, targa kodu lahenduse ja terviseriski lahenduse eakatele.
Kahjuks juhtub enamik õnnetusi siis, kui meid kodus ei ole, või hoopis magusatel öötundidel.
Kes valvab siis, kui Sa perega soojal maal puhkust naudid, sõpradega sünnipäeva tähistad või matkarajal jalutad? Luba, et meie valvame Sinu kodu, oleme Sinu jaoks alati olemas ja kõike seda mõistliku hinna eest!

Loe edasi