Saada päring

Kontaktivorm

Jaekaubandus

Turvaline ostukogemus intelligentse turvalisusega

Viking Security osutab turvateenuseid jaemüügi klientidele, mille hulka kuuluvad väiksemad kauplused, supermarketid, kaupluseketid, kaubanduskeskused kui ka nende hoonete kinnisvaraomanikud. Ühendades oma teadmised uusimate tehnoloogiatega, anname oma klientidele reaalaajas kontrolli kogu nende äritegevuse üle.

Lahendus töötatakse välja vastavalt iga kliendi vajadusi arvesse võttes. Näiteks 24/7 videotoega analüütika lahendus, et tuvastada parklates inimeste kogunemine päeval-öösel, maha jäetud esemed, vägivaldsed tegevused, jäätmekastide süütamine.

Riskid

 • vargused
 • inimeste gruppidesse kogunemised
 • maha jäetud tundmatud esemed
 • tulekahjud

Protsess

Koostöös leiame parima turvalahenduse.

1

Riskianalüüs ja info kogumine

Informatsioon on saadud kliendiga kohtumisest ja hanke kutse dokumendist. Esmane hinnang ja pakkumus.

2

Detailne pakkumine

Vajaduste detailsem määratlemine koostöös kliendiga. Parandatud pakkumise kokkuvõte ja esitlus.

3

Kinnitamine

Lõpliku turvalahenduse kinnitamine. Turvalahenduse teostamine ja elluviimine järgneb ülemineku perioodil.

4

Monitooring

Järjepidevate turvaalaste ettepanekute tegemine, turvalisuse monitooring.

Teenused, mida soovitame

Mehitatud valve

Valveobjektil oleva turvatöötaja eesmärk on ohuolukordade ennetamine ning vajadusel nende operatiivne lahendamine. Samuti täidab töötaja esindusfunktsiooni, olles abiks külastajatele ja personalile.

Kliendi peamine kontaktisik on laialdaste kogemustega turvajuht, kes lisaks turvateenuse otsesele korraldamisele on kliendile abiks ka muude turvalisusega seotud küsimuste lahendamisel.

Tehniline valve videotoega

Valvesüsteemi signaalid ja videovalvesüsteemi pilt on ühendatud juhtimiskeskusega. Häiresignaali saabumisel kontrollitakse juhtimiskeskuses edastatavat videopilti ja vajadusel saadetakse objektile patrullekipaaž.

Valvesüsteemi signaalid ja videovalvesüsteemist tulev pilt ühendatakse Viking Security teenindus-juhtimiskeskusega. Häiresignaali saabumisel Viking Security teenindus-juhtimiskeskusesse, vaadatakse koheselt valveobjektilt edastavat videopilti. Kui häire põhjust ei ole võimalik videost tuvastada või kui avastatakse kahtlane või ohtlik olukord objektil, saadetakse välja lähim patrullekipaaž, kes selgitab välja häire põhjuse ja vajadusel võtab objekti enda valve alla. Juhtunust informeeritakse valveobjekti kontaktisikuid ning ohuolukorras ka politseid ja Päästeametit.

Inventeerimine

Inventuur ei ole pelgalt raamatupidamiskohustuslaste seadusest tulenev tüütu kohustus. Kui seda teha süsteemselt ja eesmärgipäraselt, saab ettevõtja kogutud infot ära kasutada nii lao- või raamatupidamisprogrammides peetava arvestuse korrektsuse kontrollimiseks kui ka tootmis- ja äriprotsesside efektiivsemaks muutmisel.

Tagamaks kõigile ettevõtte üksustele kindlustunne, et finantsaruanded ja programmis sisalduv informatsioon varade ja varude kohta on korrektne, on äärmiselt oluline, et inventuur oleks läbi viidud kvaliteetselt, optimaalse ajakasutusega ja vajalikul perioodil. Viking Security AS alustas aastal 2015 inventeerimisteenuse pakkumisega ning on selliseid tingimusi järgiva teenuse tagamise endale eesmärgiks seadnud. Soovime olla paindlik ja usaldusväärne partner, kes suudab säästa kliendi töötajate aega ja ressurssi põhiülesannete täitmiseks.

Inventeerimisteenus koosneb:

 • Ettevalmistus Vajaduste ja võimaluste välja selgitamine
 • Organiseerimine
  Objekti eripärade ja nõuete selgitamine inventeerijatele, transport, ajakava jne
 • Inventuur objektil
  Esmalt saabuvad juhid, seejärel lugejad ühes või mitmes osas
 • Tulemused Fikseerimine ja üleandmine, järelkontroll ja tagasiside

Rahavedu

eostame turvalist sularaha ja väärisesemete transporti Eesti riigi piires kaasaegsete turvalahendustega varustatud uute soomusautode ning turvakohvritega komplekteeritud rahaveoautodega. Kõik meie poolt teostatud sularaha ja väärtuste transport on kindlustatud vastavalt nõutavatele standarditele.

Meie peamisteks klientideks on suured ja tuntud ettevõtted nagu Swedbank, Selver, Kaubamaja, Euronics, Coop jne.

Rahaveovõrgustikuga on kaetud kogu Eesti – Tallinnast Võruni ja Saaremaalt Narvani – ning tööd tehakse ööpäev läbi.

Võta ühendust

Jäta meile oma kontaktid, et saaksime ühendust võtta ja leida Sinu vajadustele vastava turvalahenduse.

Suhtle võtmeisikuga

Küsi pakkumist või lisainformatsiooni.

Nõustame ja aitame meeleldi kõigis turvaalastes küsimustes.

Saada sõnum

Kontaktivorm