Saada päring

Kontaktivorm

Turva-, IT- ja sidelahendused

Tehnikaprojektide valdkond tegeleb suurte nõrkvoolu lahenduste projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega ning vastava seadmestiku müügiga. Nõrkvoolu lahendusteks liigituvad kümned erinevad tehnilised lahendused, millest levinumad on videosüsteemid, tulekahjusignalisatsioonisüsteemid, valve- ja läbipääsusüsteemid, helindussüsteemid ning arvuti- ja sidevõrgud.

Meie klientideks on eelkõige suured äriettevõtted ning riiklikud organisatsioonid. Sealhulgas teeme tihedat koostööd riigikaitse ja siseturvalisuse tagamisega tegelevate riiklike organisatsioonidega, pakkudes neile standard- ning erilahendusi.

Tegutseme kogu Eestis ning olemasolevatele klientidele pakume teenuseid ka teistes välisriikides. Oleme töid teostanud paljudes Euroopa, Aasia ja Põhja-Ameerika riikides. Omame kõiki vajalikke registreeringuid Majandustegevuse registris. Enamus meie töötajaid omavad valdkonna põhiseid kutsetunnistusi ning on läbinud erinevad taustakontrollid.

Nõrkvoolusüsteemide projekteerimine

Aitame klientidel leida vajadusepõhiseid nõrkvoolu lahendusi ning koostame vastava põhiprojekti, tööprojekti ja teostusdokumentatsiooni. Meie meeskonda kuulub mitmeid tase 6 pädevusega turvasüsteemide projekteerijaid.

Kokku oleme teostanud üle tuhande erineva projekti või teostusdokumentatsiooni. Suuremad projektid sisaldavad tuhandeid seadmeid ning sadu kilomeetreid kaableid.

Nõrkvoolusüsteemide paigaldamine

Paigaldame erinevaid nõrkvoolusüsteeme vastavalt meie enda või ka teiste poolt koostatud projektidele. Tehtud töödele anname garantii ning soovi korral oleme valmis kõiki seadmeid hooldama.

Omame kogemust järgmiste nõrkvoolusüsteemide paigaldamisel:

 • Tulekahjusignalisatsioonisüsteemid – Esser, ESMI, Teletek, Inim, C-Tec, Kentec jt
 • Videovalvesüsteemid – Milestone, AXIS, Bosch, Dahua, Hikvision jt
 •  Valvesignalisatsioonisüsteemid – Inner Range, Protege, Foxsec, Paradox, DSC jt
 • Läbipääsusüsteemid – Inner Range, HID, Protege, Foxsec, Paradox jt
 • Fonosüsteemid – 2N, Farfisa, AXIS, Dahua, Hikvision, Paradox jt
 • Võtmekapid – Morse Watchmans
 • Arvuti- ja sidevõrgud – MMC, Corning, Comscope, Cisco, Mikrotik jt
 • Helindus- ja teavitamissüsteemid – Bosch, TOA jt
 • Audio ja videosüsteemid – Sony
 • Gaaskustutussüsteemid
 • Tuleohutusautomaatika
 • Õe- ja abikutse süsteemid
 • Kellasüsteemid – Bodet, Westerstrand
 • Tööajaarvestus – Inner Range
 • Kliendiloendurid – AXIS
 • Füüsilise turvalisuse seadmestik (turnikeed, teetõkked jne)
 • Muud süsteemid

Oleme spetsialiseerunud eelkõige suuremate, kvaliteetsete seadmete ja kõrge turvalisusega süsteemide paigaldamisele. Suuremad paigaldusprojektid sisaldavad tuhandeid seadmeid ning sadu kilomeetreid kaableid.

Valvesüsteemide hooldus

Pakume hooldusteenust meie ja konkurentide paigaldatud nõrkvoolusüsteemidele. Hooldusteenus sisaldab perioodilist ennetavat tegevust ning erakorralist reageerimist tekkinud riketele.

Reageerime riketele ööpäevaringselt ning 7 päeva nädalas.

Enamus meie tehnikuid omavad Kutsekoja kutsetunnistust ning on läbinud erinevad taustakontrollid.

Turva- ja IT-toodete müük

Suudame koostööpartnerite abil pakkuda laia toodete valikut. Maaletoojana pakume Morse Watschmans võtmekappe ning teised meie populaarsemad tooted on AXIS, Bosch, Milestone, Cisco, Dell, HP, Inner Range, Foxsec, Paradox, HID, Esser, Honeywell ja muud rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärgid.

Süsteemide integreerimine ja erilahendused

Parima tulemuse annavad sageli integreeritud lahendused, kus näiteks video, valve, läbipääs ning tööajaarvestus on integreeritud üheks toimivaks süsteemiks. Arvestades meie valdkonna otsest kokkupuudet kiiresti areneva tehnoloogiasektori toodetega, tuleb sageli tegeleda just erilahenduste väljatöötamisega.

Kuidas saame aidata?

Milliseid erilahendusi olete teostanud?

Näiteks Eesti Turvaettevõtete Liidu 2020.a parimaks turvalahenduseks valiti Kulinaaria OÜ turvalahendus, mis sisaldab mitmeid erilahendusi. Väga unikaalne on Selveri kaupluste videovalvesüsteem, kus ühte süsteemi on lisatud üle 5000 kaamera. Samuti väärib märkimist Selveri kauplustes kasutusele võetud ühtne Inner Range valve- ja läbipääsusüsteem mis on integreeritud videosüsteemiga.

Kas pakute 24/7 reageerimist?

Jah, meil on 24/7 töötav juhtimiskeskus ja valvetehnikud ning pakume seda teenust kõikidele hoolduslepingu sõlminud klientidele.

Kas ettevõttel on olemas vajalikud MTR (Majandustegevuste register) registreeringud?

Jah, meil on olemas vajalikud registreeringud, mida saab vaadata MTR kodulehelt: https://mtr.ttja.ee/

Kas ettevõtte töötajad omavad kõiki vajalikke pädevusi?

Jah, meie töötajatel on olemas vajalikud Kutsekoja kutsetunnistused tasemel 4 (turvasüsteemide tehnik), 5 (turvasüsteemide vastutav spetsialist) ja 6 (turvasüsteemide projekteerija).

Kas projekteerite ja ehitate koduautomaatika süsteeme?

Jah, tegemist ei ole meie põhitegevusega, aga laieneme selles valdkonnas. Oleme projekteerinud ja paigaldanud Control4 ja Bisly lahendusi.

Kas te teostate BIM projekteerimist (3D mudel)?

Jah

Uudised

Tööpakkumised

Turvalahendused jaekaubandusele

Viking Security osutab turvateenuseid jaemüügi klientidele, mille hulka kuuluvad väiksemad kauplused, supermarketid, kaupluseketid, kaubanduskeskused kui ka nende hoonete kinnisvaraomanikud. Ühendades oma teadmised uusimate tehnoloogiatega, anname oma klientidele reaalaajas kontrolli kogu nende äritegevuse üle.

Loe edasi

Turvalahendused büroodele ja kontorihoonetele

Viking Security pakub kvaliteetseid terviklahendusi kinnisvara turvalisuse eest hoolitsemisel ja haldamisel alates turvasüsteemidest, nende hooldustest, monitooringust ja häirele reageerimisest kuni tulekaitse koolituste ja kontrollini. Samuti näiteks parkimise korraldamine, läbipääsu kontroll, videovalve.

Loe edasi

Hotellid, spaad ja majutusasutused

Iga kvaliteetse klienditeeninduse kogemuse algus algab heast turvalisusest. Hotellid osutavad terviklikku teenust külalistele. Hea teenindusega peab kaasnema põhjalik turvalisus. Külaliste turvalisus on hotelli edu lahutamatu osa, sest puudulik turvakontseptsioon võib tekitada külalistele hulgaliselt riske ja kahjustada hotelli mainet.

Loe edasi

Tööstus ja logistika

Tööstusobjektide turvalisuse tagamiseks on tähtis välja töötada kompleksne ja usaldusväärne turvalahendus turvariskide maandamiseks, varguste jm kahjude vähendamiseks, töötajate koostöö maksimeerimiseks ja kasumlikkuse säilitamiseks.

Loe edasi

Väkestest ehitusplatsidest suurte objektideni

Pakume oma klientidele ehitusobjektide valveks paindlikke turvalahendusi, mis hõlmavad füüsilisi ja tehnilisi turvateenuseid ning häiretele reageerimist.
Vastavalt ehitusprojekti käigus tekkinud muudatustele kohandame ka turvateenuseid.
Pakume teenuseid alates väikestest ehitusplatsidest kuni suurte projektideni.

Loe edasi

AX PRO juhtmevaba ärivalve

Teie ettevõttele pakutav lahendus koosneb õiges mõõdus tehnoloogia ja inimese poolt osutatud teenuste kombinatsioonist, mille puhul on Teie jaoks võtmetähtsusega lihtsus ja läbipaistvus.
Meie turvalahendused on paindlikud, saades lihtsalt areneda koos Teie ettevõtte ärivajadustega – AX PRO terviklik kõrgtehnoloogiline tehnilise valve lahendus.

Loe edasi

Kodu on Sinu kindlus!

Viking Security ei paku lihtsalt valveteenuseid. Meie AX PRO koduvalve lahendus on terviklik süsteem, mis ühendab valve, video, targa kodu lahenduse ja terviseriski lahenduse eakatele.
Kahjuks juhtub enamik õnnetusi siis, kui meid kodus ei ole, või hoopis magusatel öötundidel.
Kes valvab siis, kui Sa perega soojal maal puhkust naudid, sõpradega sünnipäeva tähistad või matkarajal jalutad? Luba, et meie valvame Sinu kodu, oleme Sinu jaoks alati olemas ja kõike seda mõistliku hinna eest!

Loe edasi