Saada päring

Kontaktivorm

Aasta Turvatehnik 2022

Eesti Turvaettevõtete Liit tunnustas möödunud aasta turvavaldkonna parimaid töötajaid ning Aasta Turvatehnik 2022 tiitli sai Viking Security AS töötaja Vladimir Dvornik.

Viking Security vanemtehnik Vladimir (26) tegeleb eelkõige keerulisemate, maksimaalset tähelepanu ja kvaliteeti nõudvate tööde teostamisega. Eriti tähelepanuväärsed on Vladimiri teostatud arvutivõrgu tööd, kus saavutatud tulemus kuulub pigem kunsti kui tehnilise paigalduse valdkonda.

Vladimir töötab Viking Security AS-is tehnikuna alates augustist 2019. Enne seda on ta töötanud erinevates ettevõtetes nii nõrkvoolusüsteemide tehnikuna kui ka elektrikuna.

Põhiline osa tema töödest on teostatud Kaitseväe, Välisministeeriumi, Riigikantselei ja muudel olulistel objektidel. Lisaks Eestile on ta teostanud töid neljas välisriigis: Kanadas, Itaalias, Tšehhis ja Singapuris.

Vladimiri tööde kvaliteet on väga kõrge ja teda hinnatakse kui ühte kiiremat tehnikut ettevõttes. Lisaks tööde kõrgele kvaliteedile iseloomustab Vladimirit kellaajast kinnipidamine ning hea suhtlemisoskus klientidega.

Vladimir on positiivse ellusuhtumisega, aus, hoolas ja korrektne. Tema sees peitub soov teha kõike alati täiuslikult. Samuti iseloomustab teda suur töötahe ning seda nõuab ta ka teistelt. Vladimiril on silmapaistev tehniline taiplikkus ning soov ennast pidevalt täiendada.

Viking Security meeskond õnnitleb ja tänab ka omalt poolt Vladimirit!

Viking Security AS-is on erakordselt tubli ja töökas kollektiiv. See teeb väga rõõmu, kui seda märgatakse ja meie tublisid tunnustatakse.

Eesti Turvaettevõtete Liidu tunnustamistest saab rohkem edasi lugeda siit!