Saada päring

Kontaktivorm

Miks me ei soovita valveseadmeid osta

Turva- ja valveküsimused muutuvad üha enam personaliseeritumaks. Turvateenus on kujunenud täislahenduseks: alustades turvaalasest konsultatsioonist ja lõpetades 24/7 töötava klienditoega. Soovides kaitsta oma ettevõtet, kodu või vara, tuleks varakult nõu pidada turvaettevõttega, kes on abiks turvasüsteemide ehitamisel ja seadmete valikul. Ainuüksi valvekaameraid on võimalik valida rohkem kui 200 erineva vahel.

Tihtipeale ei ole kõige odavam kõige halvem – ega ka kõige kallim kõige parem. Viking Security müügijuhi Roberti hinnangul peaks seadmete valik tulenema eesmärgist, milleks võib olla:

  • vara valve ja kaitse tagamine;
  • töö kvaliteedi ja ohutusnõuete täitmise kontrollimine;
  • õnnetusjuhtumite ja tulekahjude põhjuste tuvastamine;
  • reaalajas valveobjektil toimuva jälgimine jpm.

Eesmärgipärasust arvestades aitab turvapartner valida sobivad seadmed ja pakub välja optimaalseima turvalahenduse, et asi ka päriselt toimiks.

Murphy seadus toimib ka valveseadmetega

Ettevõttes ei pruugi mitmeid aastaid ette tulla ühtegi tõsist probleemi. Tekib mõte: miks mul neid valveseadmeid üldse vaja on? Piisab sellest, kui trehvab üks õnnetu olukord, kus valveseadmed peaksid oma tööd tegema. Ja need ei tööta – tüüpiline eks? Niimoodi oled juba kannataja poolel ning omakorda tuleb tasuda seadmete remondi või tehniku väljakutse eest. Seesuguste olukordade vältimiseks on olemas valveseadmete täisteenusrent. Selle raames tagatakse seadmete korrasolu ning tehniline tugi eriolukordades.

Kulud ja töökindlus kontrolli all

Veel üks hea põhjus seadmete rentimiseks on kindlustunne, et ei tuleks halbu üllatusi. Ettevõttele ei teki kunagi lisakulu, sest kogu teenusmakse on arvestatud ühe kuumaksu sisse. Seadmete rendi puhul kehtib seadmetele garantii kogu rendiperioodi vältel. Videovalve tehnik ja nii-öelda 24/7 toimiv tehniline tugi on alati kättesaadav. Tänu pidevale IT-toele on tagatud seadmete töö ja kliendi salvestite turvalisus, et see ei sattuks valedesse kätesse.

Ära hoia kinni kallitest valveseadmetest

Igasugused tehnilised lahendused arenevad väga kiiresti ja sama tendents on mõistagi ka valve- ja turvaseadmete valdkonnas. Valveseadmete renditeenusega on alati võimalus seadmed tagastada või need uuemate vastu vahetada. Tehnoloogia turvasektoris liigub üha jõudsamalt masinõppe suunas, mis muudab tehnoloogia aina targemaks. Tänapäeva tehnoloogias ei tegeleta ainuüksi tagantjärgi probleemide tuvastamisega, vaid informatsiooni analüüs toimub ka reaalajas. See omakorda vähendab märkimisväärselt valehäirete hulka ning paneb suuremat rõhku ennetavale tegevusele. Tipptasemel valveseadmed võivad mõne aastaga vananeda. Niisiis panustame ka meie Viking Security´s rohkem võimalusele, et klient saaks võtta valveseadmed rendile.

Kui ka Sina plaanid lähiajal vananenud valveseadmete väljavahetamist, siis soovitame Sul alustada kindlasti konsultatsioonist. Tihti ei ole kallite seadmete ostmine mõistlik, vaid tasub kaaluda võimalust neid hoopis rentida!