Saada päring

Kontaktivorm

Suure hooga uude aastasse!

Alates 1. jaanuarist teeme veelgi rohkem koostööd Riigi Kinnisvara AS-iga. Nimelt võitis Viking Security AS möödunud aasta lõpus kaks suurt valveteenuse riigihanget, mis tähendab ühtekokku 29 uut objekti.

Uute objektide juhtimine jaguneb kolme turvajuhi vahel: nendeks on Paul, Andrei ja Edvard. Kõigil meestel on pikaajaline turvajuhtimise kogemus, misläbi oleme kindlad, et ka klient jääb meie teenusega ülimalt rahule. Siinkohal ongi oluline juhtida tähelepanu kliendi-turvafirma vahelisele koostööle, kus eesmärk on ühine – tagada turvalisus ja valveteenuse kindel kvaliteet ning anda omapoolseid nõuandeid efektiivsemaks tegevuseks.

Uutest objektidest 8 on mehitatud valve objektid, kus täna meie töötajad turvalisuse eest vastutavad. Valveobjektid on väga erinevad, mille hulka kuuluvad näiteks Eesti Patendiamet, Riigiprokuratuur, Tervise Arengu Instituut, Tallinna Muusikakeskkool, Eesti Arhitektuurimuuseum, Keskkonnaamet, Keskkonnaagentuur ja Eesti Meremuuseum.

Viimane neist on ehk kõige tuntum Lennusadama näol, mida ka paljud inimesed on varasemalt külastanud. Lennusadam on Põhja-Euroopa üks uhkemaid meremuuseume, kus asub ehtne allveelaev Lembit, aurik-jäämurdja Suur Tõll ja palju muud huvitavat. Lennusadama turvajuhi Pauli hinnangul läks objekti ülevõtmine üldjoontes kenasti ning suuremaid probleeme ei esinenud. Õigupoolest oli Paul ka ise valmis aastavahetust Lennusadamas veetma, kuid õnneks laabus kõik nõnda, et see polnud vajalik. Kas Paulil olid raketid ja säraküünlad juba Lennusadamasse valmis varutud, seda mees paraku ei söandanud öelda.

Taolises mahus uute objektide ülevõtmine tõi kaasa 27 uut tehnilise valve objekti Tallinnas ja selle lähiümbruses. Tänu Viking Security meeskonna tõelisele pühendumusel ja unetutele öödele tehti ära suur töö. Tänaseks on meil 24/7 toimiv juhtimiskeskus ja patrullautod, mis katavad terve Tallinna, Keila, Laagri, Saku, Saue ja Paldiski piirkonnad. Patrullteenuse ja juhtimiskeskuse eest vastutab turvajuht Andrei, kelle sõnul õppis ta paari nädalaga ära kogu saatjate paigalduse ja signaali edastamisest tulenevad tööd. Objektid olid väga erinevad ja saatjate-signaalidega mässamist oli kõvasti. Eesmärk oli süsteem kohe korralikult tööle saada, et hilisemaid tõrkeid vältida. Muidugi oleks võinud enda elu lihtsamaks teha ja n-ö poole jõuga asja ära teha, kuid Andrei paraku ei oska asju ebakorrektselt teha – kui ikka teha, siis hästi!

Uute objektide mehitamisega suurenes märgatavalt ka Viking Security töötajate arv. Praegu töötab meil kokku 362 inimest, mis on ettevõtte rekord läbi aegade. Mõistagi suure osa sellest moodustab mehitatud valve, kuid jõudsalt on kasvamas ka tehnika valdkonna osakaal. Tugeva struktuurpõhja on ladunud ka inventeerimisosakond, kellelt on oodata veelgi suuremat kasvu. Niisiis, on aasta algus olnud üsna tegus ja Viking Security soovib tänada kõiki töötajaid, kes on andnud enda panuse ettevõtte tugevasse arengusse!