Saada päring

Kontaktivorm

Otsime turvatöötajaid Tallinna, kus ootustele vastav töö on võimalik leida just Sinule meelepärases piirkonnas (Lasnamäe, Mustamäe, Kesklinn, Kristiine, Pirita, Viimsi, Põhja-Tallinn, Laagri jne). Objekte on erinevaid, mis annab võimaluse kombineerida aktiivsemat ja rahulikumat tööd – just nii nagu Sinule rohkem sobib!

See töö on mõeldud kõigile – alates tudengitest, kes saavad töötada vastavalt sobivale koormusele kooli kõrvalt, ning lõpetades hakkajate pensionäridega, kellele meeldivad ka öövahetused. Samuti pakub põnevust õigusrikkujate avastamine, kinnipidamine ning nende üle andmine. Töö sobib kõigile, kes on vähemalt 19-aastased ja kohtulikult karistamata!

Viking Security AS on asutatud 1993. aastal. Ettevõtte kulub 100% Tallinna Kaubamaja Grupp AS-le, läbi mille kuulutakse Eesti suurimasse kontserni. Ettevõtte eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteediga turvateenuseid. Viking Security AS on viimaste aastate edukaim turvaettevõte Eestis, mis väljendub ettevõtte kasvus, arengus, innovaatilistes lahendustes ja ka pidevas tuntuse suurenemises. Meie mehitatud valve objektide hulka kuuluvad hooned/asutused Tallinna kesklinnas, milleks on Kaubamaja, Postimaja, Välisministeerium jne. Lisaks Tallinnale oleme juhtiv turvafirma Tartu kesklinnas, kus valvame Tartu Kaubamaja, Tasku ja Kvartali Keskust. Meie mehi leiab pea kõikjalt üle Eesti Selveri ja Coop´i kauplustest. Objekte on palju, mis tagab võimaluse teha tööd endale kõige sobivamal töökohal sõltumata piirkonnast.

Milleks liituda?

Konkurentsivõimeline palk

Suurepärane motivatsioonisüsteem– tasustame kõik ületunnid 1,5 kordselt ja riiklikud pühad topelt-tariifiga. Iga tabatud varguse eest maksame preemiat 20-50% varguse summast.

Paindlik töögraafik – meie töötajad saavad valida endale sobivad tööpäevad vastavalt koormusele. Võimaldame töötajatel käia koolis, puhkustel või olla koos lähedastega.

Ettevõtte ühisüritused – mitmeid aastaid korraldame me kaks suurüritust aastas, milleks on suvepäevad ja jõulupidu. Suvepäevad on aktiivsed, lõbusad ja sportlikud, kuhu on kutsutud ka sinu pere. Jõulupidu on glamuurikas, tantsuline, maitsva söögi ja joogiga kokkusaamine. Lisaks toimuvad mitmed motivatsiooniüritused, õnnitletakse tööjuubilare jne.

Ettevõttesisesed toetused ja soodustused – meie ettevõttega liitudes ootavad Sind mitmed toetused ja soodustused:

  • õnnetusjuhtumi kindlustus töötajale (ka väljaspool tööaega)
  • treeningute maksumuse osaline hüvitis
  • meene sünnipäeva puhul (juubel)
  • 50 eurone kinkekaart abiellumise puhul
  • 600 eurot lapse sünni puhul emale või isale
  • 600 eurot töötajale, kellel on neli või enam alla 16 aasta vanust last (üks kord aastas)
  • 600 eurot töötajale, kes kasvatab kuni 18 aasta vanust puudega last (üks kord aastas)
  • 200 eurot töötajale, kelle laps läheb esimesse klassi
  • 100 eurot töötajale, kelle laps lõpetab gümnaasiumi kuldmedaliga
  • 50 eurot töötajale, kelle laps lõpetab gümnaasiumi hõbedamedaliga

Tekkis huvi – võta ühendust!

Tekkis küsimusi või soovid rohkem informatsiooni, siis võta meiega ühendust:

Saada sõnum

Tule tööle