Saada päring

Kontaktivorm

Erakliendid

Koduvalve

Viking Security koduvalve teenus koosneb kõige kaasaegsema tehnoloogiaga varustatud ja usaldusväärsetest valvesüsteemi seadmetest ning professionaalsest valveteenusest koos kiire reageerimisvõimekusega patrullekipaažidega. Meie koduvalve lahendus on terviklik süsteem, mis ühendab valve, video, targa kodu lahenduse.

Kodu on Sinu kindlus! Kahjuks juhtub enamik õnnetusi siis, kui meid kodus ei ole, või hoopis magusatel öötundidel. Kes valvab siis, kui Sa perega soojal maal puhkust naudid, sõpradega sünnipäeva tähistad või matkarajal jalutad? Luba, et meie valvame Sinu kodu, oleme Sinu jaoks alati olemas ja kõike seda mõistliku hinna eest!

Koduvalve süsteemi eelised

  • Veelekke, tulekahju ja sissetungija tuvastamine
  • Videovalve võimalus
  • Sisekliima mõõtmine
  • Nutiseadmest juhitav
  • Suur lisaseadmete valik
  • Võimalus luua terviklik targa kodu lahendus

Vaata koduvalve kalkulaatorit

Vaata ka teisi erakliendi teenuseid

Tehnilise valve kombineeritud teenus

Valvesüsteemi signaalid edastatakse juhtimiskeskusesse, häire korral võetakse kontaktisikutega ühendust ja vajadusel saadetakse patrullekipaaž objektile. Iga väljasõit on tasuline.

Valvesüsteemi signaalid ühendatakse Viking Security teenindus-juhtimiskeskusega. Häire korral helistame kontaktidele, kes kinnitavad patrullekipaaži reageerimise vajaduse või kui kontaktisikuid pole võimalik telefoni teel kätte saada, saadetakse patrullekipaaž objektile häire põhjust kontrollima. Iga patrulliekipaaži väljasõit on tasuline olenemata häire põhjusest.

Valvesüsteemide hooldus

Pakume hooldusteenust meie ja konkurentide paigaldatud nõrkvoolusüsteemidele. Hooldusteenus sisaldab perioodilist ennetavat tegevust ning erakorralist reageerimist tekkinud riketele.

Reageerime riketele ööpäevaringselt ning 7 päeva nädalas.

Enamus meie tehnikuid omavad Kutsekoja kutsetunnistust ning on läbinud erinevad taustakontrollid.

Võta ühendust

Jäta meile oma kontaktid, et saaksime ühendust võtta ja leida Sinu vajadustele vastava turvalahenduse.

Suhtle võtmeisikuga

Küsi pakkumist või lisainformatsiooni.

Nõustame ja aitame meeleldi kõigis turvaalastes küsimustes.

Saada sõnum

Kontaktivorm