Turvateenus kaubandusettevõttele

See teenus on mõeldud nii kaubanduskeskustele kui ka eraldiseisvatele kauplustele. Meie kogemused ja oskused lubavad kliendil olla kindel, et tagatud on tulemuslik mehitatud valve ning videojälgimise teenus. Oleme loonud oma töötajatele edukalt toimiva motivatsioonisüsteemi, maksame turvasektori keskmisest kõrgemaid palkasid ning igati hoiame ja toetame oma inimesi. Teeme koostööd mitmete suurte kaubanduskettidega nagu näiteks Kaubamaja, Selver, Coop Keskühistu, Apranga Grupp. Postimaja Keskus ja Tasku Keskus jne.

Viking Security turvatöötajad hoolitsevad nii kliendi vara kui ka külastajate eest, ennetades ja tõkestades vargusi ning tagades objektil turvalise ostukeskkonna.

Lisaks loovad meie töötajad lisandväärtust oma positiivse suhtumisega, olles mitmekülgselt abiks teenindavale personalile ja kõigile klientidele. Alati tehakse omalt poolt kõik, et lahendada igapäevaselt ettetulevaid probleeme ja ka ootamatuid keerulisi olukordi.

Kõik meie töötajad tunnevad tööd väga hästi ning kasutavad maksimaalselt oma teadmisi ja oskusi. Peame tähtsaks, et Viking Security töötajad on ausad, viisakad, abivalmis ja korrektse välimusega. Turvatöötajad on varustatud kõigi vajaminevate side- ja erivahenditega.