VALVEKESKUS

Turvateenus kaubandusettevõttele

//Turvateenus kaubandusettevõttele
Turvateenus kaubandusettevõttele2018-11-01T07:51:49+00:00

Turvateenus kaubandusettevõttele

Turvateenus kaubandusettevõttele on mõeldud kõigile antud valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele. Meie kogemused ja oskused lubavad olla kindlad, et suudame pakkuda kõrge kvaliteediga ja tulemuslikku turvateenust mehitatud valve näol. Oleme loonud oma töötajatele hästi toimiva motivatsioonisüsteemi, maksame turvasektori keskmisest kõrgemaid palkasid ja igati hoiame ning toetame oma inimesi. Teeme koostööd mitmete suurte kaubanduskettidega nagu näiteks Kaubamaja, Selver, Coop Keskühistu, Apranga Grupp. Postimaja Keskus ja Tasku Keskus jne.

Viking Security turvatöötajad ennetavad varguste toimepanemist, hoolitsevad kliendi vara ja kaupade eest, tagavad objektil turvalise ostukeskkonna ning vajadusel peavad kinni õigusrikkujad ja annavad üle politseile.

Lisaks loovad meie töötajad lisandväärtust oma positiivse suhtumisega ning on alati abiks teenindavale personalile ja kõigile klientidele. Tehakse alati omalt poolt kõik, et lahendada igapäevaselt ettetulevaid probleeme ja ka ootamatuid keerulisi olukordi.

Kõik meie töötajad tunnevad väga hästi oma tööd ning kasutavad edukalt kõiki oma oskusi ja kogemusi turvatöös. Peame tähtsaks, et Viking Security töötajad on ausad, viisakad, abivalmis ja korrektse välimusega. Turvatöötajad on varustatud kõigi vajaminevate side- ja erivahenditega.