Koolitused turvatöötajale

Viking Security tegutseb turvaturul juba aastast 1993. Oma kogemuste käigus oleme omandanud hulgaliselt erialaseid teadmisi ja oskusi, mida soovime ka klientidele ning partneritele jagada.

Professionaalne turvatöötaja on sõbralik, viisakas ja osav suhtleja, kes äratab klientides usaldust ning tekitab turvatunnet. Samas tuleb valmis olla ka äärmuslikeks olukordadeks, kus peab operatiivselt reageerima, kasutades turvataktikalisi teadmisi ja oskusi. Turvatöös tuleb ette keerulisi juhtumeid, millest igaüks on omanäoline. Meie koolitused annavad turvatöötajatele põhjaliku ettevalmistuse, mis tagab kiire ja korrektse lahenduse ka kõige erakordsemas situatsioonis.

 • Turvatöötaja esmaõpe
 • Turvatöötaja, tase 3 kutseeksamiks ettevalmistav kursus (põhiõpe, vähemalt 50 tundi)
 • Turvajuht, tase 5 kutseeksamiks ettevalmistav kursus (turvajuhi õpe, vähemalt 80 tundi)

Täienduskoolitused:

 • Klienditeenindus ja suhtlemispsühholoogia
 • Turvataktika. Füüsilise jõu, relvade ja erivahendite kasutamine
 • Regulaarsed enesekaitse treeningud
 • Korra tagamine üritusel
 • Julgestuskontroll
 • Raha ja väärtuste vedu
 • Autopatrulli turvatöötaja koolitus: turvataktika, ohutu liiklemine, praktiline sõit
 • Esmaabiandja koolitus ja täienduskoolitus

Turvatöötaja esmaõpe läbitakse enne turvaettevõttes turvaülesannete täitmisele asumist. Esmaõppe ja kutseeksamiks ettevalmistavate kursuste minimaalne maht tuleneb turvaseadusest, tegevusnäitajad on kirjeldatud Turvatöötaja, tase 3 ja Turvajuht, tase 5 kutsestandardites. Täienduskoolituste sisu ja mahtu on võimalik kohandada vastavalt soovile, kuid tasub silmas pidada, et turvatöötajale (sh turvajuhile) on aastas ette nähtud vähemalt 16 tundi täiendusõpet.

  Ees- ja Perekonnanimi, Firma (nõutav)

  E-mail (nõutav)

  Telefoni nr.

  Teade


  „Õppeprotsess oli vägagi eluline. Kiidan koolitajate näitlemisoskust ning head kogemusepagasit, mis aitas koolituse teha huvitavaks ja kaasahaaravaks. Siiani tundub, nagu oleks see just eile toimunud.“

  Margus Soome, Võru Kesklinna Kool.

  „Kogu koolitus oli väga põnev ja kasulik. Eriliselt tõsteti esile AED kasutamise õpetamist. Osalejatel suurendas koolitus oluliselt enesekindlust ja laiendas teadmisi.”

  Kristel Altsaar, Kaitseliidu Tartu ringkonna Kodutütred

  „Edastan halva uudise – olen kogunud koolituse kohta tagasisidet ning sellega pole mitte kui midagi peale hakata, kuna kõik osalejad olid VÄGA rahul! Ainuke ettepanek oli see, et vaatamata rohkele praktikale oleks tahtnud veel rohkem praktikat :)”

  Tiina Mironova, Selver AS

  „Koolitus oli ülimalt asjalik. Eriti meeldis mulle see, kuidas praktilised harjutused olid sujuvalt põimitud teooriaga ning lõpuks joonistus tahvlile kokkuvõttev skeem olulisima teabega.”

  Maarja Põder, Võru Kesklinna Kool

  „Situatsioonide läbimäng võimaldas omandatud teadmisi praktikas proovida ning andis tegutsemisjulgust reaalseks olukorraks. Koolitust läbi viinud instruktorit oli põnev jälgida – ta lõi huvitava ja kaasahaarava õpikeskkonna.”

  Kristel Altsaar, Kaitseliidu Tartu ringkonna Kodutütred

  „Kogu info osalejatelt on täis positiivset emotsiooni. Harukordne on juba see, et igaüks oskab välja tuua asju, mida uut teada saadi. Koolitaja tunneb oma ametit väga hästi.”

  Tiina Mironova, Selver AS

  „Koolitusel osalenute seas oli õppur, kes pidi õpitud teadmisi ja oskusi hiljem tegelikus elus rakendama. Tema sõnul ei oleks reaalne tegutsemine olnud sedavõrd elupäästev, kui ta poleks haaranud võimalusest sellel koolitusel osaleda.“

  Kristel Altsaar, Kaitseliidu Tartu ringkonna Kodutütred

  „Aimasin, et koolitusel tuleb mugavustsoonist välja astuda ja ise asju läbi proovida (kuidas siis muidu õppida saab?), seega oli esmalt veidi ebakindel tunne. Samas koolitajate toetus ja humoorikas lähenemine tegid kogu koolituspäeva meeldivaks õppimiskogemuseks.“

  Maarja Põder, Võru Kesklinna Kool

  „Koolitus oli täis põnevust ja praktilist poolt, kus osalejad said end proovile panna. Teadmisi tuli kõigil kuhjaga ja usume, et just praktiline külg andis juurde ka julgust sellises olukorras toimetada.“

  Tiina Mironova, Selver AS