Tööstusobjekti turvatöötaja

Heini, tööstusobjekti turvatöötaja, tööstaaž 11 aastat.
Heini, tööstusobjekti turvatöötaja, tööstaaž 11 aastat.

Minu lugu

Viking Security`s, mis varasemalt kandis Kaubamaja Turvateenistuse nime, alustasin tööd juba 02.10.2007. Esimeseks ametikohaks oli Kaubamaja Toidumaailma pääsla valvamine.

Siin on kindel palk, meeldiv töökeskkond, toredad ülemused ja abivalmis töökaaslased. Üks olukord, kus töövälisel ajal kaubanduskeskuses olles märkas mind eemalt noor intelligentne stiilselt riietatud ülemus. Ta naeratas avatult ja astus minu juurde ulatades sõbralikult käe ja teretades mind nimepidi. Ta tundis huvi, kuidas mul läheb. See kõik oli nii siiras. On puhas rõõm selliste ülemuste alluvuses töötada.

Olen tööstusobjekti pääsla turvatöötaja. Minu ülesandeks on kliente viisakalt tervitada, end tutvustada, saabunud isikust teatada, avada väravad ja suunata klient õigesse kohta. On tore tunne, kui ma suudan tasemel olla.

Ühel tööpäeval teatati mulle, et keegi purjus mees istub munade otsas. Müügisaal ei olnud minu tööpiirkond, aga kui mängus on munad, siis peab minema vaatama. Mees oli purjus, tema jalad ei kandnud ning ta istus kanamunade kastide otsas. Tutvustasin end ja palusin tal püsti tõusta. Mehel polnud tahtmist oma istekohast loobuda. Meie ümber olid mitmed inimesed kogunenud. Keegi tundis huvi, kas munaputru ka saab?! Üks pealtvaatajatest ütles, et las mees istub seal seni, kuni tibud siutsuma hakkavad. Peale mõningast mõtisklemist otsustas mees tõusta. Munad olid ka terveks jäänud.