Läbipääsusüsteemid

Projekteerime, paigaldame ja hooldame läbipääsusüsteeme (LPS). Sarnaselt häire- ja valvesüsteemidega lähtume ka läbipääsusüsteemide planeerimisel objekti eripärast, suurusest ja vajadusest seda hiljem vastavalt soovile laiendada.

LPS eesmärk on elektrooniliselt tagada autoriseeritud läbipääs. See tagab lihtsama liikumise objektil. Isikutele omistatakse läbipääsu õigused vastavalt konkreetsele vajadusele (kindlad uksed teatud ajal). Samuti vähendab LPS turvariski, kui võtmete kaotuse puhul võtab lukkude välja vahetamine raha ja aega, siis LPS kaardi kaotuse korral saab kiiresti õigused tühistada.

Igapäeva töös puutume enim kokku järgnevate läbipääsusüsteemide tootjatega: Inner Range, FoxSec, Honeywell, Paradox.

Valvesüsteemid

Tegeleme häire- ja valvesüsteemide (HVS) projekteerimine, paigaldamine ja hooldusega. HVS  planeerimisel lähtume eelkõige objekti eripärast ja võimalusest seda tulevikus paindlikult laiendada. HVS planeerimine ja konkreetse lahenduse valik sõltub objekti suurusest ning otstarbest.

HVS eesmärgiks on autoriseerimata sisenemise tuvastamine ja sellest objekti haldja või turvafirma teavitamine. Elektrooniline valvesüsteem koosneb keskseadmest, laiendusmoodulitest, juhtseadmetest, erinevatest anduritest ja häireväljunditest.

Igapäeva töös puutume enim kokku järgnevate häire- ja valvesüsteemide tootjatega: Inner Range, Foxsec, Paradox, DSC.